HABERLER

Kurumsal - Etna İnşaat, İnşaat ve Konut Projeleri

Kurumsal

Etna İnşaat

etna granit 1980’li yıllarda kurulmuş olup faaliyetlerine proje bazlı atölye çalışmalarıyla başlayan firma özellikle İstanbul ve çevresinde gerçekleştirdiği çalışmalar neticesinde inşaat sektöründe yerini almıştır.

1990’lı yıllarda granitin yurdumuzda giderek popüler hale gelmesi sonucu ürün yelpazesine graniti de ekleyen firma, 1998 yılı itibari ile alınan stratejik kararla Granit / Mermer ithalat ve ihracatına yönelmiştir. Etna Granit, 20 yılı aşkın tecrübesi ve dünyanın çeşitli yerlerindeki uluslararası firmalar ile yaptığı çalışmalarla kendini kanıtlamıştır. Farklı tüketici ihtiyaçlarına cevap verebilmek için, granit ve mermer üzerine oldukça çeşitli bir ürün yelpazesine sahiptir.

Çağdaş ve modern yaşam standartlarını sunmayı ilke edinen şirket, köklü geçmişiyle sektöründe uzun yıllar başarıyla sürdürdüğü çalışmaları ve deneyimleri ile geleceğin yerleşim alanlarını inşa ediyor. Uzman yönetici kadrosu, titiz mimarları, konusunda yetkin mühendisleriyle, çağımızın ileri teknolojisinden yararlanarak çalışan Etna Granit, gelişmiş sosyal yaşam değerlerine uygun, çevreye duyarlı, güvenliğe önem veren ve içerisinde yaşayan insanların tüm sosyal ihtiyaçlarını karşılayan yaşam mekanları yapmayı ilke edinmiştir.

Etna İnşaat, projelerde ve projelere ait mimari detaylardaki değiştirme hakkını saklı tutar.

Diğer Sitelerimiz : Etna Granit


Tüm Hakları Saklıdır 2014
Tasarım & Kodlama : netmi.com.tr